Nieruchomości z regionu
KHN-MW-4837 Kraków, Podgórze, Płaszów - mieszkanie na wynajem
Czynsz najmu:
1 700 PLN
Galeria zdjęć
Opis
Zespół Annderson prezentuje na wynajem mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Sarmackiej, Podgórze-Płaszów.Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w budynku z 2012 roku z windą . Kamerlane, zamkniętę osiedle. Na terenie osiedla mały plac zabaw dla dzieci.
Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sarmackiej. W pobliżu liczne punkty usługowo- handlowe: sklepy, sklepy spożywcze, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, centrum handlowo-targowe, bank, poczta, apteka, muzeum, szpital. W bliskim sąsiedztwie Krakowska Akademia. Nieopodal Staw Płaszowski i tereny zielone w sam raz dla osób aktywnych i ceniących bliskość przyrody. Do Rynku Głównego- 3,5 km. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne w każdą stronę Krakowa- linie tramwajowe oraz autobusowe. Do najbliższego przystanku tramwajowego Kuklińskiego 3 min pieszo skąd na dworzec główny droga zajmuje ok 12 min.
W skład mieszkania wchodzi sypialnia, duży salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz przestronny przedpokój. Z salonu wyjście na duży balko. Ekspozycja południe, zachód, północ. Mieszkanie słoneczne.
Koszyt najmu: 1650zł czynsz, plus ok 410zł czynsz do spółdzielni plus dodatkowy płatny prąd. Jest możliwość wynajmu miejsca postojowego ( 150 zł ).
Zapraszamy na prezentację!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Bezpłatne konsultacje kredytowe w 20 bankach.Kredyt hipoteczny z marżą od 0,7%
Chcesz sprzedać nieruchomość ? skontaktuj się z nami, pomożemy dobrać odpowiednią strategię sprzedaży oraz weźmiemy pełną odpowiedzialność za cały proces.
Dane agenta
Imię i nazwisko | Janusz |
Telefon komórkowy | 732915561 |
janusz@annderson.pl |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | KHN-MW-4837 |
Lokalizacja | Kraków, Podgórze, Płaszów, Sarmacka |
Rodzaj budynku | nowe budownictwo |
Pow. całkowita [m2] | 47,00 m² |
Piętro | 3p |
Ilość pokoi | 2 |
Czynsz najmu | 1 700 PLN |
Kaucja zabezp. | 3000,00 |
Nieruchomość
Opłaty w czynszu | wywóz śmieci, woda, monitoring, CO |
Opłaty wg liczników | prąd |
Ilość pięter w budynku | 3 |
Stan lokalu | bardzo dobry |
Mies. czynsz admin. | 410 PLN |
Okna | nowe drewniane |
Balkon | duży |
Ilość balkonów | 1 |
Powierzchnia balkonów/tarasów |
5,00 m² |
Rok budowy | 2012 |
Parking strzeżony (odległość w metrach) | 300 m |
Plac zabaw | tak |
Widok | na inne budynki |
Dojazd | asfalt |
Ogrzewanie | własne dla budynku |
Winda | tak |
Ilość wind | 1 |
Usytuowanie | trójstronne |
Drzwi antywłamaniowe | tak |
Pomieszczenia
Ilość pokoi | 2 |
Wysokość pomieszczeń | 0,00 m |