Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Kraków, Czyżyny

Cena od 241 535 do 395 615 zł

Galeria zdjęć

Opis

Kameralna inwestycja w Czyżynach

TERMIN ODDANIA II kwartał 2015 !!!

Inwestycja w krakowskich Czyżynach to kameralny budynek mieszkalny, który wkrótce stanie się nowym domem dla około 48 rodzin. W projekcie przewidziano jasne i funkcjonalne mieszkania: 2- i 3 - pokojowe. Istnieje możliwość łączenia sąsiadujących ze sobą lokali. W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 44 do 65 mkw. Wszystkie będą posiadać balkony a lokale na parterze ogródki.

Inwestycja wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz strukturą elewacji. Zastosowanie plastycznych środków takich jak kolorowe tynki i balustrady sprawi, że inwestycja będzie estetyczna i miła dla oka. Dla mieszkańców przewidziano wielostanowiskowy garaż podziemny, w którym oprócz miejsc parkingowych znajdą się również komórki lokatorskie. W trosce o komfort mieszkańców, inwestycja wyposażona zostanie w nowoczesną, cichobieżną windę.


Na dachu budynku inwestycji mieszkaniowej w Czyżynach zamontowane zostaną kolektory słoneczne. Urządzenia te będą dostarczały energię cieplną potrzebną do ogrzewania wody użytkowej. Dzięki temu mieszkania będą tańsze w eksploatacji a koszty przygotowania ciepłej wody użytkowej znacznie niższe. Budynek wyposażony zostanie w instalację c.o. zasilaną z wysokosprawnej kotłowni gazowej kondensacyjnej.


Inwestycja w Czyżynach to idealna oferta nie tylko dla rodzin z dziećmi oraz osób pragnących nabyć swoje pierwsze mieszkanie. Bliskość szkół wyższych (AWF, Politechnika Krakowska) oraz miejsc pracy na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego sprawia, że zakup mieszkania w tej lokalizacji to doskonała lokata kapitału!

Szczegóły oferty

Lokalizacja MAŁOPOLSKIE,Kraków,Czyżyny
Ulica Wężyka
Piętro od 0 do 5
Cena od 241535 do 395615
Pokoje od 2 do 3
Metraż od 45 do 67
Cena m2 od 5150 do 6200
Garaż tak
Basen nie
Tarasy tak
Klimatyzacja nie